Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

Serwis drukarek laserowych Radzymin

Dormex » Serwis drukarek laserowych Radzymin

SERWIS DRUKAREK LASEROWYCH RADZYMIN

Przeprowadzamy profesjonalny serwis i naprawy drukarek firm takich jak:
 • Brother
 • Canon
 • HP
 • Lexmark
 • OKI
 • Samsung
 • Xerox
 • oraz wielu innych marek

 
Aby drukarki działały poprawnie, nie brudziły papieru, pracowały cicho, szybko i wydajnie powinny być poddawane okresowym przeglądom i konserwacji. Podczas pracy urządzenia wiele elementów ulega zabrudzeniu, co skutkuje nieprawidłową pracą drukarki.  Do wnętrza drukarki dostaje się też dużo zanieczyszczeń, takich jak kurz czy pył.

Nadmierne zakurzenie urządzenia może spowodować wolniejszą pracę, nagrzewanie się mechanizmów i tym samym awarię, która może być trudna do usunięcia. Regularne przeglądy zapobiegną uszkodzeniom drukarki i pozwolą na długo cieszyć się sprawnym i wydajnym urządzeniem.
 

Naprawa drukarek laserowych Radzymin

Prowadzimy profesjonalny serwis drukarek laserowych. Posiadamy duże doświadczenie w konserwacji i przeglądach okresowych najnowocześniejszych drukarek oraz tych starszego typu.

Naprawa i serwis urządzeń wielofunkcyjnych Radzymin

Pomagamy także przy naprawach urządzeń biurowych. Nasz zespół profesjonalistów szybko i sprawnie naprawi usterkę i wymieni zużyte lub zepsute części. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Po przekazaniu nam drukarki w ciągu 24 godzin dostarczamy ekspertyzę, w której przedstawiamy uszkodzenia oraz koszty naprawy. Po akceptacji kosztów przez Klienta natychmiast zajmujemy się naprawą, aby oddać sprawne urządzenie w jak najkrótszym terminie.

Naprawa I serwis drukarek laserowych – Radzymin i okolice
Szybka naprawa drukarek laserowych wymaga doświadczenia, wiedzy i części zamiennych. Nasz zespół doskonale zna się na każdego rodzaju drukarkach, a naprawa przebiega szybko i sprawnie. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Klient może osobiście dostarczyć drukarkę do siedziby firmy, w innych przypadkach bezpłatnie odbieramy urządzenie od klienta,
 • W ciągu 24 godzin przedstawiamy ekspertyzę i koszty naprawy,
 • Po akceptacji kosztów naprawiamy Twoje urzadzenie najszybcjiej jak to jest możliwe,
 • Naprawą drukarek zajmuje się profesjonalny zespół.
 

Dla firm posiadamy specjalną ofertę na stałą umowę serwisową. Regularne przeglądy i konserwacje oraz natychmiastowe naprawy na bardzo korzystnych warunkach. Zdecydowanie zmniejszy to awaryjność urządzeń biurowych takich jak drukarki, kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne.

Pomagamy osobom indywidualnym oraz firmom wybrać najlepszy sprzęt biurowy (drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne). Po szybkim wywiadzie, który obejmuje możliwości finansowe oraz wymagania sprzętowe, dobieramy najlepsze dla klienta urządzenie.
Satysfakcja klienta, jest dla nas najważniejsza.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności