Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

Dzierżawa kserokopiarek

Dormex » Dzierżawa kserokopiarek

Specjalną ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa jest dzierżawa kserokopiarek (wynajem kserokopiarek) i urządzeń wielofunkcyjnych . To doskonałe rozwiązanie dla firm, które jednorazowo lub na co dzień potrzebują kserokopiarki. Dzięki naszym urządzeniom możesz bez problemów zając się drukowaniem własnych ulotek, plakatów lub innych materiałów reklamowych bądź wewnątrz biurowych. To także świetna okazja dla firm, w których zakupiona kserokopiarka jest serwisowana lub tymczasowo potrzebują zwiększenia ilości urządzeń biurowych. dzierżawa kserokopiarek warszawa

Dzierżawa kserokopiarek polega na udostępnieniu profesjonalnego urządzenia na czas nieokreślony lub określony.  Wynajem kserokopiarek ogranicza wydatki, z jakimi wiąże się zakup nowych urządzeń biurowych i związanych z nimi innych kosztów. Taka forma współpracy niesie wiele oczywistych korzyści względem tradycyjnego zakupu, a po przeprowadzeniu dokładnych obliczeń może się też okazać korzystniejsza cenowo.

Oferowane przez nas kserokopiarki to urządzenia najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy kserokopiarki czarno-białe i kolorowe oraz urządzenia wielofunkcyjne. Wiodące marki takie jak , Konica Minolta, Kyocera, Canon, Sharp, które zapewnia najlepszą jakość wydruku i wysoką wydajność. Kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne są łatwe i intuicyjne w obsłudze, a także mało awaryjne.

Każde urządzenie wielofunkcyjne jest przez nas, dokładnie sprawdzane pod kątem działania. Zapewniamy bezproblemową prace przez cały okres dzierżawy urządzenia. Satysfakcja każdego klienta, to dla nas priorytet.

Korzyści z dzierżawy - wynajmu
Dzierżawa kserokopiarek wynajem daje wiele korzyści dla klienta, a w szczególności umożliwia korzystanie z urządzenia bez wkładu własnych środków finansowych związanych z zakupem sprzętu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują urządzenie o odpowiednich parametrach technicznych i na określony czas. Wliczony serwis oraz materiały eksploatacyjne są korzystną ofertą dla firm, które na co dzień korzystają z kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Brak dodatkowych opłat, z jakimi wiążą się naprawy, konserwacja i zakup tonerów jest bardzo korzystne dla wszystkich przedsiębiorstw, które potrzebują urządzeń biurowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
 • Klient płaci jedynie za wydruk/kopię oraz własny papier
 • Zapewniamy natychmiastowe naprawy i usuwanie usterek
 • Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Warszawy
 • Podłączenie wypożyczonych sprzętów do sieci komputerowych
 • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
 • Dostarczanie materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery itp.)
 • Poważniejsze usterki i awarie naprawiamy w najszybszym możliwym czasie.
Dzierżawa kserokopiarek obejmuje kompleksową usługę, do której zalicza się dojazd do siedziby firmy (bezpłatny na terenie Warszawy i okolic) oraz podłączenie urządzenia przez profesjonalistę do sieci komputerowych. Dzięki podłączeniu do sieci można sterować drukarką, kserokopiarką lub urządzeniem wielofunkcyjnym z każdego podłączonego do sieci komputera.

Opłata za wykonane kopie i wydruki zawiera
 • Materiały eksploatacyjne (tusze, tonery itp.)
 • Okresowe przeglądy techniczne
 • Konserwacje
 • Szybkie naprawy i wymiany części
 • Profesjonalne podłączenie urządzenia do sieci komputerowych
 • Dojazd serwisu do miejsca użytkowania kopiarki
Oferujemy indywidualne dla każdego korzystne warunki dzierżawy. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość i zadowolenie klienta. Jesteśmy pomocni przy wyborze potrzebnego sprzętu, doradzamy co będzie najbardziej efektywne i ekonomiczne.
 

Search Results

No results found


 
 

Opłata za dzierżawę urządzenia wielofunkcyjnego:

 • Opłata miesięczna za dzierżawę kserokopiarki czarno-białej wynosi od 80 - 200 zł netto, kolorowej od 180 – 450 zł netto w zależności od urządzenia.
 • Przy większych ilościach wydruków brak opłaty miesięcznej za dzierżawę kserokopiarki, klient płaci tylko za faktycznie wykonaną ilość wydruków.
 • Specjalną ofertą naszej firmy dla szkół, jest nie pobieranie opłat podczas przerwy wakacyjnej.
Zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju. Zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności