Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

Serwis drukarek 3D Warszawa

Dormex » Serwis drukarek 3D Warszawa

SERWIS DRUKAREK 3D WARSZAWA 

Drukarki 3D to innowacyjne urządzenia, które spotyka się w wyspecjalizowanych firmach, szkołach lub w domu. Wspomagają przy projektowaniu, mogą służyć do produkcji krótkoseryjnej, drukują różnorodne elementy. Wydruki 3D pozwalają tworzyć elementy pod zamówienia indywidualne przy niskich kosztach pojedynczego projektu, zwiększą możliwości pracy.

 
Jednakże wraz ze wzrostem przepracowanych godzin drukarka 3D wymagany jest przegląd urządzenia polegający na  konserwacji lub wymianie elementów najbardziej narażonych na zużycie. Drukarki 3D ulegają awariom niekoniecznie będącym wynikiem niewłaściwej obsługi.
 

Serwis i naprawa drukarek 3D Warszawa


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy dodatkowo serwis drukarek 3D. Urządzenie można dostarczyć do nas osobiście, kurierem lub na terenie Warszawy dojeżdżamy do klienta.

Po przyjęciu urządzenia na serwis dokonujemy wyceny kosztów naprawy, szacujemy czas jej trwania, a następnie przestawiamy do akceptacji dla klienta.
 
Nasz zakres usług:
Nasz serwis drukarek 3D oferuje naprawy różnych modeli urządzeń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim maksymalną satysfakcję klienta. Staramy się aby stale podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco z nowościami. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w codziennej pracy

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 


W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności