Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

Ile kosztuje naprawa kserokopiarki?

Jeśli zepsuje się kserokopiarka lub coś się dzieje zaczynamy się zastanawiać ile kosztuje naprawa kserokopiarki?  Jednakże zastanówmy się kiedy ostatnio była przeprowadzona konserwacja i kiedy ostatnio były wymieniane podstawowe elementy eksplatacyjne. Aby urządzenia służyły nam dłużej  powinny być serwisowane w zależności od producenta i modelu urządzenia przyjmuje się różne ilości wykonanych kopii jako sygnał, że należy się zgłosić do serwisu. Jednak najczęściej kształtuje się to na poziomie ok. 15 000 – 20 000 wykonanych kopii, bądź też co 3 miesiące. W kserokopiarce  pewne elementy zużywają się wolniej inne szybciej. W dużej mierze to od nas zależy w jakiej kondycji będzie dany sprzęt w trakcie użytkowania.

Naszym klientom oferujemy regularny przegląd  urządzenia, który polega na dokładnym wyczyszczeniu urządzenia,  czy też wymianie elementów eksploatacyjnych, tj. takich jak np. rolki. Konserwacja polega na sprawdzeniu prawidłowości działania naszego urządzenia. Dobrze wykonany przegląd „uzdrowi” naszą kserokopiarkę, poprawi jakość wydruków, jej wydajność oraz komfort naszej pracy, gdyż np. po wymianie rolek podajnik górny lub dolny w końcu przestanie zacinać  kartki.

Niektórzy próbują wykonać te czynności sami znajdując rozwiązanie w internecie, jednakże dobrze przeprowadzony przegląd  kserokopiarki przez profesjonalny serwis pozwala na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Serwis, który zna się na rzeczy, który ma wiedzę o tym, co trzeba zrobić, aby nasze urządzenie działało lepiej, sprawniej, szybciej, bezawaryjnie, po prostu, aby działało lepiej. Nie warto próbować zaoszczędzić na tym zabiegu i dać się skusić na ofertę firmy, która proponuje nam wykonanie konserwacji kserokopiarki za połowę niższą cenę niż standardowa cena przeglądu konserwacyjnego. To normalne, że chcemy zaoszczędzić jednak nie w tym przypadku, gdyż będzie to tylko pozorna oszczędność.
Koszt przeprowadzonej prawidlowo konserwacji wynosi od 100 zł netto.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności