Strona główna » Serwis > Serwis kserokopiarek Warszawa

Serwis kserokopiarek Warszawa


Serwis kserokopiarek

Nasza firma specjalizuje się w serwisie kserokopiarek od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę na temat urządzeń biurowych. Zaufało nam już wielu klientów, którzy wciąż są zadowoleni z naszych usług. Wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją wiedzę na temat najnowszych urządzeń biurowych, aby być gotowym do serwisu i naprawy każdego sprzętu.

Serwis kserokopiarek – Warszawa i okolice

Wykonujemy serwis kserokopiarek firm takich jak:

  • Canon
  • Sharp
  • Konica-Minolta
  • Kyocera

Serwis kserokopiarek Konica-Minolta – Warszawa

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zajmuje się profesjonalną naprawą i serwisem kserokopiarek Konica-Minolta. Zapewniamy najwyższą jakość usług i szybkie, skuteczne naprawy.

Serwis kserokopiarek Kyocera – Warszawa

Profesjonalne kserokopiarki Kyocera podczas naprawy i serwisu wymagają doświadczenia i fachu. To bardzo wydajne i ekonomiczne urządzenia, dzięki którym łatwo i szybko wydrukujesz potrzebne materiały. Jak każda kserokopiarka, wymaga ona regularnych przeglądów, aby pracować wydajnie, szybko i cicho.

Proponujemy podpisanie stałej umowy serwisowej na korzystnych warunkach, w których zawarty jest pakiet serwisowy.

Taki pakiet serwisowy obejmuje regularne okresowe przeglądy, które sprawdzają stan techniczny urządzeń biurowych. Zapobiega to powstawaniu usterek i poważniejszych awarii. Drukarki, kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne mogą ulegać zakurzeniu, co wpływa na jakość i wydajność pracy sprzętu. Regularne czyszczenie i naprawy zapewnią długą żywotność urządzeń i najlepszą jakość wydruku. Zapewniamy bezpłatny, szybki dojazd do klienta.

Podpisując umowę mają Państwo do wyboru dwa pakiety serwisowe:

 Co zawiera

 Jakie czynności

 Pakiet roczny

Pakiet dwuletni

Ocena stanu technicznego przedstawienie kosztorysu usługi płatnie bezpłatnie
Dojazd dojazd technika serwisu do klienta bezpłatnie bezpłatnie
Okresowe przeglądy sprawdzenie podzespołów, połączone z czyszczeniem i regulacją płatnie bezpłatnie
Naprawy  wymiana części usunięcie usterek  płatnie  płatnie
Gwarancja  6 miesięcy w zależności od części       plus      plus

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dodatkowo oferujemy

Porady przy zakupie sprzętu biurowego – podpowiemy i doradzimy jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Dobierzemy drukarkę, kserokopiarkę lub urządzenie wielofunkcyjne, które spełni Twoje oczekiwania i wymagania finansowe.
Pomoc telefoniczna przy usunięciu drobnych usterek – doraźna pomoc przy wyskakujących błędach drukowania lub problemów z drukowaniem
Podłączanie urządzeń pracujących w sieci – w większych przedsiębiorstwach, gdzie z jednego urządzenia biurowego korzysta kilka  lub kilkanaście osób korzystanie z drukarki bez podłączenia do sieci może być kłopotliwe. Zajmiemy się podłączeniem wszystkich urządzeń do komputerów, aby łatwo i bez przeszkód, każdy pracownik mógł używać sprzętu biurowego.
DORMEX | woj. Mazowieckie Marki , ul. Marii Konopnickiej 1