Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

KSEROKOPIARKI KOLOROWE – CZY WARTO WYBRAĆ KOLOR?

Kserokopiarka w firmie jest niezbędna – to już ustaliliśmy. Dobrze wybrane przez nas urządzenie powinno ułatwić nam pracę. Obecne kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne są dostępne w wersji kolorowej jednakże wielu klientów wstrzymuje się przed zakupem sprzętu drukującego w kolorze. Panuje przekonanie, że wydruki kolorowe wiążą się z zakupem drogich części i materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek. Przecież większość dokumentów, które drukuje się w firmie to faktury i umowy, po co mi więc kserokopiarka kolorowa, która jest droższa. Po co kupować coś na wyrost? Kserokopiarki mono są tańsze niż kserokopiarki kolorowe – to fakt. Jednak jeżeli istnieje taka możliwość czy nie warto wstrzymać się z zakupem, aby móc kupić kserokopiarkę kolorową? Mając kserokopiarkę mono z całą pewnością nie wydrukujemy ani nie skopiujemy czegoś w kolorze. Natomiast, gdy mamy kserokopiarkę kolorową mamy już chociażby taką możliwość wydruku i kopii kolorowej i czarno-białej. Kserokopiarka kolorowa otwiera nam możliwość druku kolorowego. Kiedy go nie potrzebujemy, po prostu go nie używamy, natomiast kiedy zajdzie taka potrzeba nie mamy problemu, nie musimy szukać pomocy u zewnętrznych drukarni. W ten sposób zaoszczędzamy często czas i pieniądze. Nie biegamy po mieście i nie szukamy firmy która nam skopiuje lub wydrukuje coś na kolorowo, ale drukujemy czy kopiujemy dany dokument u siebie w biurze. W dodatku wyjdzie nam taniej u siebie niż w zewnętrznej firmie. Nawet, jeżeli nasze potrzeby wydruków kolorowych ograniczają się do kilkuset kartek w miesiącu, ciężko wyobrazić sobie alternatywę dla własnej kolorowej kserokopiarki, szczególnie, że wydruki, kopie oferowane przez punkty ksero wciąż kształtują się na dość wysokim poziomie. Wydruk kolorowy jest dużo przyjemniejszy dla oka jest bardziej przejrzysty i zwyczajnie ciekawszy od dokumentu czarno białego. Tworząc oferty handlowe lub katalogi wystarczy zastosować kolor tylko na pierwszej stronie takiego dokumentu, żeby uczynić go ciekawszym i bardziej estetycznym.. Bo czy oferta wydrukowana na czarno – biało nie będzie mniej atrakcyjna (przynajmniej dla oka) niż oferta wydrukowana w kolorze. Być może wydaje się to mało istotne, ale jak to mówią ważne jest pierwsze wrażenie. I to nie tylko w bezpośrednich kontaktach międzyludzkich.

Podsumując nie obawiajmy się zakupu kserokopiarki kolorowej jeśli pozwalają na to środki finansowe, gdyż posiadanie w/w urządzenia pozwoli nam drukować, kserować a nawet skanować niezbędne dla nas nie tylko dokumenty ale i oferty , katalogi, gazetki czy plakaty. Jeżeli planujesz zakup kserokopiarki kolorowej skontaktuj się z serwisem kserokopiarek DORMEX, który pozwoli ci wybrać odpowiednią kserokopiarkę i dostosuje ją to twoich potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę http://www.dormex.pl gdzie można znaleźć kserokopiarki kolorowe.

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności