Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

Konserwacja niszczarki jak powinna wyglądać?

Każda zakupiona niszczarka, która wyposażona jest w noże tnące w ścinki będzie wymagała konserwacji polegającej na smarowaniu noży specjalnym olejem. Smarowanie można wykonać na dwa sposoby. Jedni aplikują olej bezpośrednio na noże tnące a inni wybierają metodę w której olej jest umieszczany na kartkach papieru i wkłada ja do szczeliny podawczej aby olej rozprowadzał się po nożach tnących na całej powierzchni.
Bez względu którą opcje wybierzemy jest to prosta czynność, która pozwala na zabezpieczenie niszczarki. Dodatkowo unikniemy takich problemów, jak chociażby zwiększona głośność pracującej niszczarki, czy spadek jej wydajności.
Nie wszystkim chce się jednak rozprowadzać olej na arkuszach papieru. Z myślą o nich przygotowane zostały gotowe już arkusze do konserwacji noży tnących. Ale są także inne rozwiązania. Modele Fellowes C 420Cx oraz C 480 Cx zostały wzbogacone o system Auto-Oil. Dzięki niemu po przecięciu mniej więcej ryzy papieru, czyli pięciuset arkuszy lub po wykonaniu pełnych dwudziestu tur niszczenia, noże są oliwione w nich automatycznie.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności