Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

Dlaczego warto naprawiać drukarki w serwisie?

Żyjemy w dobie konsumpcjonizmu. Zalewające nas z każdej strony reklamy wywierają ogromny wpływ na codziennie podejmowane decyzje zakupowe. Zwykle, gdy zepsuje się któreś z używanych przez nas urządzeń, a ochrona gwarancyjna już się zakończyła, mamy trzy rozwiązania: samodzielną naprawę, na którą ze względu na niezbędne umiejętności i czas decyduje się niewielu konsumentów. Najczęściej rozpoczynamy przeglądanie ofert w poszukiwaniu nowego sprzętu. Nie ma co ukrywać ceny są z reguły atrakcyjne, a producenci zachwalają co nowsze wyroby, dodatkowo w okresach świątecznych można uzyskać korzystny rabat. Trzecia możliwość to serwis. Mało kto zastanawia się co tak naprawdę się zepsuło i czy warto dane urządzenie naprawić, a to częsty błąd.
Szczególnie warto zainwestować w serwis markowych drukarek, będących jednymi z lepszych na rynku. W przypadku chęci zakupu urządzenia wyższej klasy, trzeba wiedzieć, że nie należy ono do najniższej półki cenowej. Jeżeli więc posiada się taki sprzęt w domu bądź firmie to warto go naprawiać. Dzięki temu posłuży przez kolejne, długie lata. W dobie konsumpcjonizmu regenerowanie sprzętu niestety wyszło z mody. Może się jednak okazać ono mniej obciążające kieszeń od zakupu nowego urządzenia.

Cena nowej drukarki a jakość sprzętu.
Nie ma co ukrywać, że decydując się na wymianę sprzętu  zwracamy uwagę przede wszystkim na jego ładny wygląd, niską cenę oraz rozpoznawalność marki producenta. Jest to spowodowane obecnymi trendami  i naciskiem na kreowanie wizerunku. Stare drukarki natomiast są passe gdyż wielu ludzi patrzy z niedowierzaniem, że takiego sprzętu ktoś jeszcze używa. Jednak warto nadmienić, że skoro dane urządzenie posłużyło przez wiele lat to znaczy, że jest zrobione z dobrej jakości materiałów i komponentów. Natomiast nie zawsze można to powiedzieć o nowych drukarkach, zwłaszcza jeżeli mają zbyt niską cenę, która rzadko idzie w parze z wysoką jakością.

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności