Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

Dlaczego warto korzystać z serwisu kserokopiarek?

Z reguły kserokopiarka czy urządzenie wielofunkcyjne jest objęte gwarancją. Zdarza się tak ze kiedy skończy się gwarancja i nie do końca jesteśmy zadowoleni z usług firmy, od której kserokopiarka została zakupiona często rozglądamy się za nową firma która wykona nam serwis kserokopiarki. Poszukiwania przeważnie zaczynamy od Internetu, gdzie po wpisaniu kilku podstawowych haseł pojawia się wiele firm serwisujących kserokopiarki. Przy wyborze serwisu zwracajmy uwagę na to  czy dana firma zajmuje się serwisem danego producenta kserokopiarek. Kiedy już wybierzemy serwis, który wzbudził nasze zainteresowanie warto jest sprawdzić, jaki jest z nim kontakt. Czy ktoś odbierze telefon, czy czas realizacji zlecenia jest odpowiednio krótki. Warto też sprawdzić czy świadczone usługi czy są objęte gwarancją.
Podsumowując:
1. samodzielne naprawienie kserokopiarki nie przyniesie nam oszczędności,
2. nie powinniśmy oszczędzić na naprawie serwisie kserokopiarki gdyż czym dłużej zwlekamy tym nawarstwia się usterka,
3. dobrzy technicy serwisu szybko zlokalizują usterkę i ją usuną,
4. powinniśmy otrzymać na naprawione urządzenie gwarancję i nie powinna powrócić przez określony czas ta sama usterka.
5. nie da się zaoszczędzić na serwisowaniu urządzenia drukującego, gdyż jak sami naprawiamy to po nieudanych próbach prędzej czy później będziemy musieli skorzystać z pomocy fachowca.
Więc jeśli szukasz serwisu kserokopiarek który stawia na jakość , solidność i terminowość wykonanych usług to zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisu pod numerem telefonu lub przez nasz formularz zgłoszeniowy na stronie kontakt.
 

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności