Łąki, ul. Weteranów 235c
05-250 Radzymin

umów się na serwis!
tel. (22) 781 24 42

FAQ

Dormex » FAQ

CO WYRÓŻNIA DOBRY SERWIS KSEROKOPIAREK?

Chcąc znaleźć dobry serwis zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanej pracy i cenę. Przed dokonaniem naprawy wstępnie chcemy dowiedzieć się o cenę wykonywanej usługi o którą pytamy serwisanta. Będziemy mogli w takiej sytuacji ustalić do jakiej kwoty ma być dokonana naprawa. Doświadczenie jest ważnym elementem gdyż profesjonalny serwis  to taki co nie tylko posiada certyfikaty, ale także zdobyte umiejętności praktyczne.  Takie umiejętności pozwalają na  profesjonalną obsługę i szybką bezproblemową eliminację każdej usterki sprzętu. Z reguły kserokopiarka, czy urządzenie wielofunkcyjne jest objęte gwarancją. Często jest to rok, niektórzy sprzedawcy oferują 2 lub 3 lata gwarancji, nie brakuje też firm, które oferują aż 5 lat.  Przy zakupie kserokopiarki warto zatem sprawdzić jak często jesteśmy zobligowani do wykonywania przeglądów i jaki jest ich koszt. Jeśli chcemy wybrać serwis skorzystajmy z ogólnodostępnych informacji, które znajdują się w Internecie. Zwracajmy uwagę gdzie mieści się firma, czy jest dobry kontakt telefoniczny lub mailowy, jaki jest czas realizacji na zgłoszoną usterkę.  Warto też sprawdzić czy świadczone usługi są objęte gwarancją.

Podsumowanie dobrego serwisu: – posiada doświadczenie praktyczne i teoretyczne, – umie wstępnie ocenić koszt naprawy, – stawia na rzetelną i fachową obsługę, – szybko reaguję na zgłoszoną awarię. Zapoznaj się z naszą ofertą na serwis kserokopiarek.

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024

Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: art-MEDiA

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności